Quick Tabs (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Block title
be: Загаловак блёку

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Export
be: Экспарт

en: Block
be: Блёк

en: Normal
be: Нармалёвы
