Quick Tabs (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: انصراف

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Export
fa: صادر کردن

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Node
fa: گره

en: Done
fa: انجام‌شد

en: Block
fa: بلوک

en: Overridden
fa: ابطال شده

en: Normal
fa: عادی

en: Select a view
fa: یک نما انتخاب کنید

en: Clone
fa: کپی سازی

en: Revert
fa: برگشت

en: Storage
fa: ذخیره سازی
