Quick Tabs (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Block
km: ទប់ស្កាត់​

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Revert
km: ត្រឡប់

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
