Quick Tabs (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: كۆڭۇلدىكى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش
