Quick Tabs (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Block
nn: Blokk

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
