Quick Tabs (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Done
jv: Rampung

en: Block
jv: Blok

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Revert
jv: Baléknā

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
