Quick Tabs (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Done
ka: დასრულება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Style
ka: სტილი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
