Quick Tabs (7.x-3.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Node
fa: محتوا

en: Done
fa: انجام

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Normal
fa: عادی

en: Select a view
fa: یک نما انتخاب کنید

en: Clone
fa: تکرار

en: Revert
fa: بازگشت

en: Style
fa: سبک

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: No style
fa: بدون قالب

en: Styles
fa: استایل ها
