Quick Tabs (7.x-3.0-alpha1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
