Quick Tabs (7.x-3.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Node
ne: नोड

en: Done
ne: भयो

en: Normal
ne: साधारण
