Quick Tabs (7.x-3.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: One
sv: Ett

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Node
sv: Nod

en: Done
sv: Färdig

en: Teaser view
sv: Ingress

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Select a view
sv: Välj en vy

en: Clone
sv: Klona

en: Ajax
sv: AJAX

en: Revert
sv: Återställ

en: Style
sv: Stil

en: Storage
sv: Lagring

en: No style
sv: Ingen stil

en: Two
sv: Två

en: Three
sv: Tre

en: More tabs
sv: Fler flikar

en: Tab type
sv: Fliktyp

en: Title field
sv: Titelfält

en: Quicktabs
sv: Snabbflikar

en: Create blocks of tabbed content.
sv: Skapa block med flikbaserat innehåll.

en: Select the default style for quicktabs.
sv: Välj standardstilen för snabbflikar.

en: Default style
sv: Standardstil

en: Add tab
sv: Lägg till flik

en: The node ID of the node.
sv: Nodens ID.

en: Tab title
sv: Titel på flik

en: Tab weight
sv: Vikt på flik

en: First tab
sv: Första fliken

en: Second tab
sv: Andra fliken

en: Third tab
sv: Tredje fliken

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Default tab
sv: Standardflik

en: Hide empty tabs
sv: Dölj tomma flikar
