Quick Tabs (7.x-3.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Styles
ug: شەكلى
