Quick Tabs (7.x-3.0-alpha2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Node
he: פריט תוכן

en: Done
he: בוצע

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Select a view
he: בחר היבט

en: Clone
he: שכפול

en: Revert
he: שחזור

en: Style
he: סגנון

en: Storage
he: אחסון

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Default style
he: סגנון ברירת מחדל

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: Styles
he: סגנונות
