Quick Tabs (7.x-3.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Done
ps: ترسره شو

en: Style
ps: ډول

en: Three
ps: درې

en: Title field
ps: سرليک ډګر

en: Styles
ps: ډولونه
