Quick Tabs (7.x-3.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Node
sl: Vozlišče

en: Done
sl: Opravljeno

en: Revert
sl: Povrni
