Quick Tabs (7.x-3.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: One
tr: Bir

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Node
tr: Düğüm

en: Done
tr: Tamam

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Select a view
tr: Görünüm seçimi

en: Clone
tr: Kopya

en: Revert
tr: Geri al

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: No style
tr: Stil yok

en: Three
tr: Üç

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Create blocks of tabbed content.
tr: Sekmeli içerik blokları oluştur.

en: Default style
tr: Varsayılan stil

en: Choose the quicktab style.
tr: Quicktab stilini seçiniz.

en: The node ID of the node.
tr: Bu düğümün düğüm ID'si

en: Tab weight
tr: Sekme ağırlığı

en: Styles
tr: Biçemler

en: Administer Quicktabs
tr: Quicktabs'ı yönet
