Quick Tabs (7.x-3.0-beta1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Node
bs: Nod

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Clone
bs: Klon

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: Storage
bs: Pohrana
