Quick Tabs (7.x-3.0-beta1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: One
cs: Jeden

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Node
cs: Uzly

en: Done
cs: Hotovo

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: Select a view
cs: Vybrat pohled

en: Clone
cs: Klonovat

en: Revert
cs: Vrátit

en: Style
cs: Styl

en: Storage
cs: Ukládání

en: Two
cs: Dva

en: Three
cs: Tři

en: Default style
cs: Výchozí styl

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: Tab weight
cs: Váha záložky

en: Styles
cs: Styly
