Quick Tabs (7.x-3.0-beta2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Node
ast: Noyu

en: Done
ast: Fechu

en: Revert
ast: Desfacer
