Quick Tabs (7.x-3.0-beta2) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Path
oc: Camin

en: Node
oc: Nosèl

en: Done
oc: Acabat

en: Overridden
oc: Espotit

en: Clone
oc: Clonar

en: Revert
oc: Restablir

en: Style
oc: Estil

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: No style
oc: Pas cap d'estil

en: Tab weight
oc: Poids de l'onglet

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
oc: "%" pòt pas èsser utilizat coma primièr segment d'un camin.

en: Styles
oc: Estils

en: Renderer
oc: Motor de rendu
