Quick Tabs (7.x-3.0-beta2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Node
sq: Nyjë

en: Revert
sq: Rikthe
