Quick Tabs (7.x-3.0-beta3) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Node
af: Mode

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Revert
af: Rol terug
