Quick Tabs (7.x-3.0-beta3) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: One
hi: एक

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Path
hi: मार्ग

en: Node
hi: नोड

en: Done
hi: पूर्ण हुआ

en: Normal
hi: सामान्य

en: Select a view
hi: एक द्रश्य चुने

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: Style
hi: अंदाज
