Quick Tabs (7.x-3.0-beta3) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Node
ur: نوڈ

en: Normal
ur: عمومی

en: Select a view
ur: view کا انتخاب کریں
