Quick Tabs (7.x-3.0-beta3) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: One
vi: Một

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Done
vi: Xong

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Normal
vi: Bình thường

en: Select a view
vi: Chọn một view

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Revert
vi: Trở lại

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Two
vi: Hai

en: Three
vi: Ba

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
vi: "%" không thể dùng cho phần đầu tiên của đường dẫn
