Quick Tabs (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Node
be: Вузел

en: Done
be: Зроблена

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану
