Quick Tabs (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: One
fi: Yksi

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: Done
fi: Tehty

en: Teaser view
fi: Teaser näkymä

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Normal
fi: Normaali

en: Select a view
fi: Valitse näkymä

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Style
fi: Tyyli

en: Storage
fi: Tallennus

en: No style
fi: Ei tyyliä

en: Two
fi: Kaksi

en: Three
fi: Kolme

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Quicktabs
fi: Quicktabs-välilehdet

en: Default style
fi: Vakiotyyli

en: The node ID of the node.
fi: Solmun ID.

en: Tab weight
fi: Välilehden painoarvo

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
fi: "%" merkkiä ei voida käyttää polun ensimmäisenä osana.

en: Styles
fi: Tyylit

en: Renderer
fi: Renderöijä

en: Display view in Quicktabs.
fi: Näytä näkymä Quicktabs-välilehdessä.
