Quick Tabs (7.x-3.1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: No style
bo: བཟོ་ཉམས་མེད་པ།

en: Tab weight
bo: ཤོག་བྱང་གི་ལྗིད་ཚད

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
bo: %་ནི་སྦྲེལ་ལམ་གྱི་ཐོག་མའི་དུམ་ཚན་ལ་སྤྱོད་མི་རུང་།

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག
