Quick Tabs (7.x-3.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Node
eo: Nodo

en: Revert
eo: Malfari
