Quick Tabs (7.x-3.1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Node
eu: Nodoa

en: Done
eu: Eginda

en: Teaser view
eu: Laburpen bista

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Select a view
eu: Bista aukeratu

en: Clone
eu: Klonatu

en: Style
eu: Estiloa

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: No style
eu: Estilorik gabe

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Tab weight
eu: Tab pisua

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
eu: Lehengo ibilbideren segmentuan % ez erabili

en: Styles
eu: Estiloak
