Quick Tabs (7.x-3.2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: Node
bg: Материал

en: Done
bg: Готово

en: Revert
bg: Връщане
