Quick Tabs (7.x-3.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Node
gu: નોડ

en: Normal
gu: સામાન્ય
