Quick Tabs (7.x-3.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
