Quick Tabs (7.x-3.3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Node
kk: Түйін
