Quick Tabs (7.x-3.3) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: One
mr: एक

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Path
mr: रस्ता

en: Node
mr: शाखा

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Normal
mr: साधारण
