Quick Tabs (7.x-3.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Done
bn: সম্পন্ন
