Quick Tabs (7.x-3.4) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: Node
gl: Nodo

en: Done
gl: Feito

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Select a view
gl: Seleccione unha vista

en: Clone
gl: Clonar

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Revert
gl: Volver

en: Style
gl: Estilo

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Title field
gl: Campo de título

en: The node ID of the node.
gl: O ID do nodo.

en: Tab weight
gl: Peso da lapela

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
gl: "%" non pode ser usado como o primeiro segmento dunha ruta.

en: Styles
gl: Estilos

en: Add Quicktabs Instance
gl: Engadir unha instancia de Quicktabs
