Quick Tabs (7.x-3.4) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: One
lt: Vienas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: Node
lt: Mazgas

en: Done
lt: Atlikta

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Style
lt: Stilius

en: Storage
lt: Saugykla

en: Two
lt: Du

en: Three
lt: Trys

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.
