Quick Tabs (7.x-3.4) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: Node
lv: Mezgls

en: Done
lv: Pabeigts

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Select a view
lv: Izvēlēties skatu

en: Clone
lv: Klonēt

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Style
lv: Stils

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Default style
lv: Noklusējuma stils

en: The node ID of the node.
lv: Mezgla mezgla ID.

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
lv: "%" nedrīkst izmantot ceļa pirmajam segmentam.

en: Styles
lv: Stili
