Quick Tabs (7.x-3.5) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: One
is: Einn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: Node
is: Nóða

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Clone
is: Klóna

en: Style
is: Stíll

en: Storage
is: Geymsla
