Quick Tabs (7.x-3.6) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
