Quick Tabs (7.x-3.6) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: Node
ar: العقدة

en: Done
ar: تمّ

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Normal
ar: طبيعي

en: Clone
ar: استنساخ

en: Revert
ar: استرجع

en: Style
ar: نمط

en: Three
ar: ثلاثة

en: Default style
ar: الشكل الافتراضي

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
