Quick Tabs (7.x-3.6) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: Node
hy: Նոդ

en: Done
hy: Կատարված է

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
