Quick Tabs (7.x-3.6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
