Quick Tabs (7.x-3.7) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Node
el: Κόμβος

en: Done
el: Έγινε

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Style
el: Στυλ

en: Three
el: Τρία

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: The node ID of the node.
el: Το node ID του κόμβου.

en: Styles
el: Στυλ

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
