Quick Tabs (7.x-3.7) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Done
hr: Gotovo

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: Select a view
hr: Odaberi pogled

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Revert
hr: Vrati

en: Style
hr: Stil

en: Storage
hr: Spremnik

en: The node ID of the node.
hr: Node ID

en: Styles
hr: Stilovi

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)
