Quick Tabs (7.x-3.7) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Node
mn: Зангилаа

en: Revert
mn: Буцаах
