Quick Tabs (7.x-3.8) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Node
az: Material

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Revert
az: Qaytarma

en: Style
az: Stil

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Default style
az: Defolt üslub

en: The node ID of the node.
az: Düyünün node ID-si.

en: Tab weight
az: Tab çəkisi

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
az: "%" yolun ilk seqmenti üçün istifadə edilə bilməz.

en: Styles
az: Üslublar
