Quick Tabs (7.x-3.8) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Node
cy: Nod

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Clone
cy: Clôn

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Style
cy: Arddull

en: Storage
cy: Storfa

en: The node ID of the node.
cy: ID nod o'r nod.

en: Tab weight
cy: Pwysau'r tab

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
cy: Ni ellir defnyddio "%" i'r segment cyntaf y llwybr.
