Quick Tabs (7.x-3.8) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: One
da: En

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Node
da: Indholdselement

en: Done
da: Færdig

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Select a view
da: Vælg et view

en: Clone
da: Klon

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Revert
da: Gendan

en: Style
da: Typografi

en: Storage
da: Lagring

en: No style
da: Ingen style

en: Two
da: To

en: Three
da: Tre

en: More tabs
da: Flere faner

en: Click here to add more tabs.
da: Klik her for at tilføje flere faner.

en: Select a block
da: Vælg en blok

en: Hide the title of this block
da: Skjul titlen på denne blok

en: Tab type
da: Fanetype

en: Title field
da: Titelfelt

en: Default style
da: Standardudseende

en: The node ID of the node.
da: Indholdselementets node ID.

en: Tab weight
da: Fanevægt

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
da: "%" må ikke bruges som det første segment i en sti.

en: (active tab)
da: (aktiv fane)
